Patrycja Stachera

Patrycja Stachera
Patrycja Stachera

PSYCHOLOG KONSULTUJĄCY W NURCIE TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH

PSYCHOLOG SPORTU

WSPÓŁTWÓRCA PSYCHO

POZNAJMY SIĘ

Jestem psychologiem konsultującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, psychologiem sportu oraz współzałożycielką PSYCHO.

Staję się sobą codziennie. Jestem w procesie i nie wydaje mi się, żeby miał on kiedykolwiek dobiec końca. 
Uważam, że jedyna stała to zmiana. Każde doświadczenie i zderzenie z czymś, co odmienne od tego, co znałam dotychczas, to dla mnie szansa na zmianę optyki i poglądów,  na zmianę własnych zachowań i strategii działania.

Nie jestem przywiązana do tego, kim jestem dzisiaj. Jestem otwarta na to, kim się do tej pory stałam i kim stawać się będę dalej.

“ (…) Szczególnie dziękuję za to, że dzięki Tobie przestałam się martwić na zapas, a żyć tym, co jest teraz i to jest najlepsze na świecie. Przez to, że naprawdę Ty to robiłaś, uwierzyłam, że tak się da. Jesteś też kimś, kto nie tylko gada, że coś chce. Ale mówi to, a potem robi tak, żeby właśnie to się stało. I to działa. Nieważne, co to jest. Ważne, że dzięki temu życie jest super fajne i wesołe. Dziękuję. Kocham Cię.”.
Jagoda Sztandera
16 czerwca 2019
16:15

 

“Jesteś o wiele lepsza, piękniejsza zewnętrznie i wewnętrznie niż Ci się wydaje i czasem mi smutno, że zapominasz o tym, a wtedy przypominam sobie, że i anioły mają słabsze chwile i chcę, żebyś wiedziała, że silne kobiety też potrzebują wsparcia. (…) Kocham tak, jak umiem na dzień dzisiejszy, jesteś cudem!”.
Monika Sokołowska
2 kwietnia 2020
22:23

WSPÓŁPRACA

Konsultacja/pomoc psychologiczna – spotkanie indywidualne (45 minut) – 150 zł

Obecnie prowadzę konsultacje zdalnie.

POROZMAWIAJMY