ABOUT

AGATA HEMMERLING

Jestem psychologiem konsultującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Główne obszary zawodowe, którymi zajmuję się na co dzień, to psychologia dzieci i młodzieży oraz psychologia biznesu.

W pracy z dziećmi, młodzieżą oraz ich opiekunami, wykorzystuję metodę Kids Skills, charakteryzującą się wysoką skutecznością w procesie zdobywania pożądanych umiejętności. Podczas spotkań zapewniam dzieciom wsparcie, towarzyszę im w procesie zmiany, wdrażam elementy psychoedukacji oraz propaguję zdrowe, w kontekście zdrowia psychicznego, podejście do życia.

Jako psycholog biznesu oraz specjalista ds. budowania wizerunku pracodawcy prowadzę szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji miękkich wpływających na poprawę zdrowia psychicznego i jakości życia. 

Swoje umiejętności rozwijam w Fundacji Praesterno, na zamkniętym oddziale dziecięcym Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku oraz prowadząc własną praktykę psychologiczną. 

Z racji na swoją jednoczesną miłość i nienawiść do jedzenia, kształcę się obecnie w kierunku psychodietetyki.

Zdaję sobie sprawę z tego, że to jedynie suche fakty dotyczące mojego życia. Dlatego zapraszam Cię do przeczytania wpisów na blogu, zajrzenia na mój Instagram czy napisania do mnie maila. Dzięki temu poznasz mnie trochę lepiej.

PATRYCJA STACHERA​

Nazywam się Patrycja Stachera.

Staję się sobą codziennie. Jestem w procesie i nie wydaje mi się, żeby miał on kiedykolwiek dobiec końca. 
Uważam, że jedyna stała to zmiana. Każde doświadczenie i zderzenie z czymś, co odmienne od tego, co znałam dotychczas, to dla mnie szansa na zmianę optyki i poglądów,  na zmianę własnych zachowań i strategii działania.


Nie jestem przywiązana do tego, kim jestem dzisiaj. Jestem otwarta na to, kim się do tej pory stałam i kim stawać się będę dalej, a przy tym jestem psychologiem konsultującym w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach.