Agnieszka Polańska

PSYCHOLOG KONSULTUJĄCY W NURCIE TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH

PSYCHOLOG W DOMU DZIECKA W GDAŃSKIEJ FUNDACJI INNOWACJI SPOŁECZNEJ W GDAŃSKU

SZKOLENIOWIEC W FUNDACJI PRAESTERNO

POZNAJMY SIĘ

Jestem psychologiem konsultującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Na co dzień swoje umiejętności rozwijam w jednym z Domów Dziecka w Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej oraz w szkołach językowych (Sistars w Tczewie i Clever w Pelplinie), gdzie pełnię funkcję psychologa. Prowadzę również własną praktykę psychologiczną online. W swojej pracy udzielam wsparcia dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Współpracuję również z Fundacją Praesterno, prowadząc zajęcia rozwojowe dla dzieci i dorosłych.

Cały czas się rozwijam i poszerzam wachlarz swoich umiejętności. Jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku „Psycholog jako biegły sądowy w postępowaniu cywilnym i karnym” na Uniwersytecie SWPS. Mam również doświadczenie w pracy w dziale HR. Przez ostatnie 4 lata (od 2016 r.) pełniłam funkcję Specjalisty Personalnego w jednej z największych grup medialnych w Polsce.

W życiu kieruje się przekonaniem, że dobro do nas wraca. Dlatego też w pełni angażuję się w swoją pracę i staram się te pozytywne przesłanie przekazywać również swoim podopiecznym. Moją największą siłą do działania są otaczający mnie ludzie. Nie tylko rodzina i przyjaciele, ale także moi klienci i ich rozwój, który mogę obserwować poprzez wspólną pracę.

INTERSUJE CIĘ WSPÓŁPRACA?

Konsultacja psychologiczna, tj. pierwsze spotkanie (50 minut) – 150 zł

Terapia indywidualna (50 minut) – 130 zł

Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

Spotkania wyłącznie online!

POROZMAWIAJMY